Młodszy Doradca w Punkcie Obsługi Klienta (finanse) Castorama Magnolia

Finance Care O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Legnicka
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Młodszy specjalista (Junior)

Finance Care

Legnicka

Wrocław

Młodszy Doradca w Punkcie Ratalnym - 3/4 etatu

Numer ref.: POK/CastoWM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  obsługa Klientów ubiegających się o kredyt,
  • weryfikacja zdolności kredytowej,
  • oferowanie ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,
  • dbałość o jakość i kompletność dokumentacji,
  • budowanie trwałych relacji z klientami.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia minimum średniego (mile widziana bankowość, finanse),
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielności,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

CO OFERUJEMY?

  • współpracę na stałe - punkt ratalny Castorama - Magnolia / Faktory
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - 3/4 etatu
  • atrakcyjny system premiowy,
  • szkolenia wdrażające,
  • elastyczny grafik.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy