Młodszy Doradca w Punkcie Obsługi Klienta (finanse) Media Markt

  • Głogów, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 12.08.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 11.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Doradca w Punkcie Obsługi Klienta (finanse)

    Miejsce pracy: Głogów
    GG/SCB

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    •  obsługa Klientów ubiegających się o kredyt,
    • weryfikacja zdolności kredytowej,
    • oferowanie ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,
    • dbałość o jakość i kompletność dokumentacji,
    • budowanie trwałych relacji z klientami.

    CZEGO OCZEKUJEMY?

    • wykształcenia minimum średniego (mile widziana bankowość, finanse),
    • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    • samodzielności,
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

    CO OFERUJEMY?

    • współpracę na stałe,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjny system premiowy,
    • szkolenia wdrażające,
    • elastyczny grafik.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: [email protected]. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1767.