Oferta pracy

Młodszy Doradca w Punkcie Ratalnym

Finance Care O firmie

1 800‐2 000 zł brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Młodszy specjalista (Junior)

Finance Care Sp.z o.o. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka działa od 1999 r., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe. Finance Care posiada doskonałą znajomość kultur organizacyjnych sektora finansowego, konsekwentnie wdraża politykę jakości usług, wykorzystuje nowe technologie jako wsparcie systemów zarządczych i komunikacji z Klientem.

Dla naszego Klienta z branży finansowej poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref.: Gdańsk/10/2020

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca w punkcie ratalnym Castorama Przymorze:

  • obsługa Klientów ubiegających się o kredyt,
  • weryfikacja zdolności kredytowej,
  • oferowanie ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,
  • dbałość o jakość i kompletność dokumentacji,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia minimum średniego,
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielności,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

CO OFERUJEMY?

  • współpracę na stałe,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • szkolenia wdrażające,
  • elastyczny grafik.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy