Oferta pracy

Młodszy Doradca w Zespole Assistance

GLOBAL ASSISTANCE POLSKA SP Z O O

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc naszym Klientom w trudnych sytuacjach życiowych, komunikacyjnych, zdrowotnych

  • Kompleksowa obsługa połączeń od Klientów: udzielanie informacji o zakresie umowy ubezpieczenia, kontakt z Partnerami Zewnętrznymi, przyjmowanie reklamacji

  • Wsparcie naszych Klientów, którzy będą potrzebowali Twojej pomocy w każdej części Polski i Europy

Nasze wymagania

  • Swoboda w kontakcie z Klientem (telefonicznym lub mailowym)

  • Chęć pomocy innym ludziom

  • Chęć poznania branży ubezpieczeniowej od podstaw

  • Chęć zdobycia nowej wiedzy oraz realny wpływ na swój rozwój

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność swobodnej komunikacji oraz wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy

  • Liczne szkolenia, które wdrożą Cię w tematykę ubezpieczeń

  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb: pracujemy w trybie zmianowym, w niektórych zespołach także na zmiany nocne

  • Dogodną lokalizację

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Przyjazny zespół Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Przykładasz wagę do nowych, realnych możliwości? Chcesz mieć większy udział

w rozwoju firmy i poszerzyć swoje umiejętności?

Global Assistance Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group. W chwili obecnej spółki z grupy Global Assistance mają swoje siedziby w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii oraz w Polsce.

Global Assistance Polska odpowiada za operacyjne zarządzanie pionem Assistance w obszarze obsługi Towarzystw Ubezpieczeniowych z Grupy VIG, jak i za świadczenie usług Assistance dla klientów spoza Grupy.

Przewiń do profilu firmy