Oferta pracy

Młodszy Doradca w Zespole Obsługi Płatności

Citi HandlowyO firmie

Rekrutacja zdalna

Citi Handlowy

Wincentego Pstrowskiego

Olsztyn

Młodszy Doradca w Zespole Obsługi PłatnościNumer ref.: 20212856

Nie boisz się nowych wyzwań, jesteś otwarty na kontakt z Klientem, chcesz się uczyć od profesjonalistów, zdobyć konkretny zawód i cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy? Świetnie - właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do naszego Zespołu Obsługi Płatności.
Chciałbyś pogodzić pracę ze studiami? Bez obaw! Dopasujemy grafik do Twoich potrzeb!

Tworzymy zgrany Zespół, lubimy dobrą atmosferę pracy, a nasze działania opieramy na etycznej postawie i kompetencjach.

Zakres obowiązków:

  • Wykorzystuje  umiejętności negocjacyjne do rozwiązywania problemów z zaległościami;
  • Negocjowanie warunków i terminów spłat oraz monitoring zawartych uzgodnień i porozumień;
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności oraz motywowanie klientów do spłaty;
  • Poprowadzenie działań monitorujących oraz windykacyjnych;
  • Dbanie o wysoki standard obsługi;
  • Zapewnienie ciągłości procesu odzyskiwania należności;
  • Odpowiednia ocena ryzyka przy podejmowaniu decyzji biznesowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne;
  • Nastawienie na rozwój oraz zdobywanie wiedzy;
  • Umiejętność pracy pod presją;
  • Umiejętności negocjacyjne.

Oprócz zdobycia ciekawego doświadczenia w środowisku międzynarodowym oferujemy także:

  • Profesjonalne szkolenia z produktów bankowych oraz technik negocjacyjnych;
  • Umowę o pracę;
  • System premiowy uzależniony od jakości Twojej pracy;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia;
  • Szereg benefitów (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie emerytalne, system kafeterii);
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy;
  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu obsługi klienta, produktów bankowych i funkcjonowania Banku;
  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku.

Praca w pełnym wiarze etatu w godzinach 8: 00-16:00 oraz 12:00-20:00 na dwie zmiany od poniedziałku do piątku.

Stanowisko Młodszego Doradcy w Zespole Obsługi Płatności w Banku Handlowym S.A. w Warszawie

Program jest realizowany w miastach:

Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Kutno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Mielec, Nowy Sącz, Oborniki Wielkopolskie, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piekary Śląskie, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Siemianowice Śląskie, Sieradz, Skarżysko Kamienna, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Szczecin, Świdnica, Tarnowo Podgórne, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zamość, Zielona Góra, Żory.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy