Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Dostawca

  • Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
    Młodszego Dostawcy
    Miejsce pracy: Gądki (pow. poznański)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • realizacja dostaw produktów RTV i AGD do Klientów.

    OCZEKIWANIA:

    • gotowość do pracy,
    • sprawność fizyczna,
    • mile widziane doświadczenie w kierowaniu samochodami dostawczymi do 3,5 t.

    OFERUJEMY:

    • umowę zlecenie,
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • pakiet szkoleniowy,
    • pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.