Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Dyrektor Finansowy

  • Banino (pow. kartuski), pomorskie
  • Kierownik
  • 01.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    miejsce pracy: Banino (pow. kartuski)
    nr ref.: MDF/2017/OW

    Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Młodszego Dyrektora Finansowego

    Zakres Obowiązków:

    - Tworzenie i realizacja strategii finansowej firmy,

    - Dbałość o stały rozwój rachunkowości zarządczej,

    - Zarzadzanie ryzykiem walutowym i płynnością finansową,

    - Prognozowanie i tworzenie modeli finansowych,

    - Opracowanie budżetu i nadzór nad jego realizacją,

    - Optymalizacja kosztów,

    - Zarzadzanie niewielkim zespołem,

    - Udział w przygotowaniu raportów, zestawień i sprawozdań,

    - Dbanie o terminową i prawidłową realizację zadań,

    - Współpraca z urzędami i innymi podmiotami finansowymi;

    Wymagania:

    - Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie etc.),

    - Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Młodszego Dyrektora Finansowego lub podobnym,

    - Bardzo dobra orientacja w przepisach związanych z podatkami, rachunkowością zarządczą i   finansową,

    -  Znajomość prawa handlowego i cywilnego,

    - Umiejętność posługiwania się językiem angielski na poziomie komunikatywnym,

    - Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i rozwinięte kompetencje interpersonalne,

    - Umiejętność realizacji zadań projektowych,

    - Zaangażowanie i odpowiedzialność;

    Oferujemy:

    - Umowę o pracę,
    - Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
    - Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport),
    - Możliwość udziału w licznych działaniach CSR,
    - Przyjazną atmosferę pracy;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).