Logo Pracuj.pl

Młodszy Dyspozytor

DPD PolskaO firmie

  • Czechowice-Dziedzice
    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wydawanie zleceń Kurierom,
  • monitorowanie tempa wykonywanych zleceń przez Kurierów,
  • wydawanie telefonicznych poleceń Kurierom, służących dotrzymaniu wysokiej jakości serwisu,
  • kontrolowanie liczby Kurierów, potrzebnych do realizacji zleceń i doręczeń przesyłek,
  • dbanie o skuteczność odbiorów przesyłek,
  • kontrolowanie i raportowanie jakości pracy Kurierów.

Nasze wymagania

  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • umiejętności koordynowania pracy innych osób,
  • duża samodzielności oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • minimum średnie wykształcenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • realna możliwość rozwoju
  • pozytywna atmosfera pracy w zgranym zespole

Sprawdź, co osoby z obszaru operacji logistycznych mówią o pracy w DPD. (Na podstawie badania przeprowadzonego przez firmę Kincentric)

  • 77% Pracowników z obszaru operacji docenia wzajemną współpracę potrzebną do osiągania celów
  • 70% uczestników badania ma poczucie wsparcia ze strony przełożonego
  • 68% Pracowników ma poczucie odpowiedniego dopasowania zadań do ich umiejętności i doświadczenia
  • 69% osób potwierdza, że ma wpływ na to, jak najlepiej realizować powierzane zadania
  • 67% Pracowników deklaruje zachowanie równowagi między pracą, a życiem osobistym
  • 65% uczestników badania potwierdza, że w naszej firmie cenimy różnorodność
  • 70% osób uważa, że DPD odpowiednio wspiera m.in. działania charytatywne i ochronę środowiska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Młodszy Dyspozytor, Czechowice-Dziedzice