Oferta pracy

Młodszy Dyspozytor Transportu

Farmacol S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

Farmacol S.A.

Szopienicka 77

Katowice

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą
sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie funkcji dyspozytorskich w odniesieniu do przewoźników zewnętrznych,
  • Optymalizowanie kosztów transportu do komór przeładunkowych,
  • Zastępstwo w okresie nieobecności Kierownika Działu Organizacji Transportu,
  • Organizowanie wyjazdów poza harmonogramem, zgodnie z instrukcją wyjazdów na cito,
  • Wystawianie, sprawdzanie i rozliczanie bieżącej dokumentacji przewozowej,
  • Pobieranie i terminowe rozliczanie zaliczek pieniężnych na pokrycie kosztów eksploatacyjnych pojazdów oraz na inne wydatki bieżące,
  • Wykonywanie na polecenie przełożonych innych czynności związanych z zakresem wykonywanych obowiązków,
  • Rzetelne i staranne prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą oraz właściwe zabezpieczenie i przechowywanie tej dokumentacji,
  • Rozliczanie kosztów usług przewozowych przewoźników i rozliczanie użytkowników z korzystania z samochodów służbowych zgodnie z regulaminem,
  • Czynności związane z zarządzaniem flotą pojazdów (badania techniczne, obsługi techniczne, naprawy, ubezpieczenia itp.),
  • Kontrola pracy przewoźników w systemie CAZ,
  • Kontrola działania i sprawności termorejestratorów, lodówek mobilnych i urządzeń mobilnych u przewoźników.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży transportowej,
  • Dobra znajomość Excela,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej,
  • Komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy