Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Ekonomista Projektu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELIN Sp. z o.o.

    Jesteśmy wykonawcą obiektów budowlanych i integratorem systemów technicznych w zastosowaniach inżynierskich. Skupiamy się na klientach komercyjnych oraz klientach sektora publicznego. Od ponad stu lat nasi pracownicy są specjalistami dedykowanymi dla realizacji tych usług. ELIN uzyskał certyfikat firmy inżynierskiej w 1892 roku. EBG Haustechnik uzyskał certyfikat firmy inżynierskiej w 1920 roku. ELIN Sp. z o.o. jest 100% własnością austriackiej Firmy ELIN GmbH & Co KG. Firma ELIN Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1996 roku.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 2/2018

    Zakres obowiązków:

    Realizacja zleceń i projektów od strony handlowej:

    • opracowywanie i aktualizowanie kalkulacji,
    • kontrola kosztów,
    • przygotowywanie i (współ-) negocjowanie umów,
    • zarządzanie należnościami i ryzykiem,
    • koordynacja i monitorowanie procesu planowania,
    • przygotowywanie dokumentacji planowania,
    • wewnętrzne raportowanie,
    • zadania z zakresu ekonomii i księgowości.

    Wymagania:

    • solidne wykształcenie ekonomiczne,
    • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego,
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • duża samodzielność, aktywność,
    • zdolność uczenia się,
    • umiejętności analityczne,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • rzetelność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań.

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

    • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
    • kursy, szkolenia z zakresu kontrolingu i finansów,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ELIN SP. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Pryzmaty 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.