Oferta pracy

Młodszy Ekspert Fotowoltaiki

RENEVOO firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Segment klientów: firmy instalacyjne
Teren: Śląsk, Opolskie, Dolny Śląsk, Lubuskie

W RENEVO tworzymy świat przyszłości zasilany energią ze słońca, bo nadeszły wreszcie czasy, w których nie potrzebujemy już czerpać energii z węgla. Zarówno dla nas jak i dla kolejnych pokoleń najlepiej będzie jeśli węgiel pozostanie pod ziemią.

Wiemy, że główną barierą w drodze do tego celu wciąż jest brak zaufania do nowej technologii i jej wysoka cena. W RENEVO stawiamy czoła tym wyzwaniom tworząc produkty fotowoltaiczne, które łączą pozornie przeciwstawne wartości – najniższą cenę z jakością dającą bezpieczeństwo na dekady.

Jeśli chcesz dołączyć do firmy, która kwestionuje dotychczasowe myślenie i ma plany stać się symbolem swojej kategorii, a przy okazji sprawiać, że świat będzie coraz lepszym miejscem do życia, RENEVO może być wyborem dla Ciebie.

Kluczowe zadania:

  • Rozwój rynku fotowoltaiki w Polsce poprzez:
  • planowanie, nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji z firmami instalacyjnymi i montażowymi  w sektorze energii słonecznej
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży
  • odpowiedzialność za udziały marki Renevo w podległym regionie
  • wsparcie partnerów w sprzedaży do odbiorców końcowych
  • tworzenie raportów
  • gromadzenie i przekazywanie informacji na temat rynku, klientów, konkurencji
  • prowadzenie szkoleń dla partnerów w zakresie fotowoltaiki i produktów Renevo

Co złoży się na Twój sukces w Renevo

  • orientacja na wyniki oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • rok doświadczenia na stanowisku handlowym
  • wysoka zdolność komunikacyjna, umiejętność słuchania potrzeb
  • zainteresowanie fotowoltaiką i odrobina pasji do zmieniania świata
  • kultura osobista i lojalność
  • biegła obsługa MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Co dostaniesz od nas:

  • pracę w najlepszym zespole
  • tworzenie przyszłości energetyki w Polsce
  • dołączenie do firmy na wczesnym etapie rozwoju z dużymi możliwościami awansu
  • motywujący system wynagrodzenia powiązany z wynikami

Rozwój talentów to nasz priorytet dlatego w ramach ścieżki wzrostu Młodszy Ekspert Fotowoltaiki będziesz miał szansę na realizację kolejnych projektów prowadzących do rozwoju kariery.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy