Logo Pracuj.pl

Młodszy Elektroautomatyk

APATOR S.A.O firmie

  • Ostaszewo (pow. toruński)
    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu przy wsparciu doświadczonych pracowników
  • Prowadzenie działań prewencyjnych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych maszyn produkcyjnych
  • Montaż nowych instalacji oraz urządzeń
  • Przeprowadzanie modernizacji linii produkcyjnych/maszyn
  • Wykonywanie prac dodatkowych, związanych z utrzymaniem ruchu
  • Obsługa infrastruktury technicznej
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku warsztatowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne w zakresie mechaniki, elektryki, automatyki
  • Chęć do nauki i ugruntowania swojej wiedzy w zakresie obsługi urządzeń automatyki, hydrauliki
  • Podstawowa umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
  • Prawo jazdy kat B
  • Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, nie zniechęcaj się. Jesteśmy otwarci na osoby z chęcią poszerzania wiedzy i podnoszenia umiejętności.

To oferujemy

  • Proces efektywnego wdrożenia stanowiskowego, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki
  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Szkolenia, zorientowane na zakres wykonywanych obowiązków i indywidualnie dostosowane do kompetencji pracownika
  • Pracę w zespole, w którym podstawą jest współpraca oraz zaangażowanie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- nasza spółka jest częścią Kapitałowej Grupy Apator- łącznie zatrudniamy około 2500 pracowników
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym + premie
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie karty sportowej, dostęp do aplikacji językowej, legimi i więcej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.

Młodszy Elektroautomatyk, Ostaszewo (pow. toruński)