Oferta pracy

Młodszy Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lajkonik SnacksO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Lajkonik Snacks

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prac awaryjnych i remontowych maszyn i urządzeń

  • analizowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń

  • udział w opracowywaniu planów prewencji

  • rozwijanie metod diagnostycznych w dziale Utrzymania Ruchu

  • udział w opracowywaniu założeń do nowych instalacji

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi, kontakt z dostawcami maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku mechanicznym, mechatronicznym, elektrycznym lub z dziedziny automatyki

  • doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu będzie dodatkowym atutem

  • dobra wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn (mechanika, hydraulika, pneumatyka, elektryka)

  • mile widziana umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

  • doświadczenie w pracy zespołowej

  • komunikatywność, kompetencje interpersonalne

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Lajkoniku

  • dodatki do wynagrodzenia: premia motywacyjno-frekwencyjna, roczna, inne

  • możliwości rozwoju w obszarze nowoczesnych technik Utrzymania Ruchu

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, prywatna opiekę medyczną

  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole w ramach stabilnej firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy