Oferta pracy

Młodszy Elektronik ds. Eksploatacji Systemów CNS/DP/IT

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie działania powierzonych urządzeń technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego.

  • Przygotowanie powierzonych urządzeń technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego do pracy.

  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego.

  • Usuwanie awarii powierzonych urządzeń technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego.

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej pracy nadzorowanych urządzeń.

  • Składanie meldunków do właściwej służby technicznej o usterkach i nieprawidłowościach w pracy systemów i urządzeń oraz o zaobserwowanych incydentach, wypadkach i zdarzeniach specyficznych dla ATM.

  • Naprawa urządzeń lub wezwanie serwisu albo wykonawcy urządzenia.

  • Powiadamianie właściwej służby operacyjnej o wycofaniu z użytkowania oraz przywróceniu do użytkowania obsługiwanego systemu, zarówno w przypadku wyłączeń planowanych, jak i usterek.

  • Współpraca przy wyjaśnianiu incydentów, wypadków i zdarzeń specyficznych dla ATM, nieprawidłowości w działaniu systemów i urządzeń, funkcjonowaniu procedur oraz przy przeglądach ośrodków i systemów pod kątem zapewniania bezpieczeństwa w ruchu lotniczym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku Elektronika, Teleinformatyka, Radiokomunikacja, Informatyka, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka i inne pokrewne z dziedziny techniki,

  • Przy wykształceniu wyższym minimum rok doświadczenia zawodowego w wyuczonym zawodzie,

  • Przy wykształceniu średnim minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w wyuczonym zawodzie,

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1 kV (eksploatacja),

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej,

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Linux.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bezpłatny parking dla pracowników, pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie studiów/ kursów językowych, zdobycie doświadczenia zawodowego w branży lotniczej, w jedynej tego typu Agencji w Polsce.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 14.08.2021 r

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.