Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Elektryk - stała praca w elektrociepłowni

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków

Kraków

Dla naszego Klienta - Przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem mediów energetycznych, poszukujemy kandydata gotowego objąć poniższe stanowisko:

Młodszy Elektryk - stała praca w elektrociepłowniNumer ref.: 110221/PPD/MKO

Ilość wakatów: 3

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów urządzeń,
  • wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach 10,5kV; 6kV; 0,4kV i 220 VDC,
  • usuwanie usterek w układach zasilania i sterowania,
  • zachowanie ciągłości i prawidłowości działania układu pracy urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie np. elektryka, elektrotechnika lub pokrewne
  • uprawnienia z grupy E lub D (w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, urządzeń Grupy 1) - mile widziane
  • podstawowa znajomość zasad funkcjonowania urządzeń energoelektronicznych a w tym m.in.: falowników, softstartów, zabezpieczeń cyfrowych - mile widziane
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - 4 brygadowym
  • dobra organizacja pracy własnej, systematyczność
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne