Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Front-End Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wynagrodzenie: 4000 - 5000 zł brutto
    Miejsce pracy: Warszawa
    W e-point SA, w przeciągu 20 lat aktywności na rynku, stworzyliśmy dedykowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji w ponad 30 KRAJACH. Łącznie zrealizowaliśmy blisko PÓŁ TYSIĄCA różnorodnych projektów. Masz okazję dołączyć do zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie i utrzymywanie portali internetowych m.in. dla największych banków w Polsce oraz tworzenie autorskich aplikacji webowych. Zdobędziesz doświadczenie w dostosowywaniu projektów do różnych urządzeń i stosowaniu techniki RWD w praktyce. Na co dzień będziesz współpracować ze specjalistami z różnych dziedzin: architektami, programistami, testerami, designerami UX i grafikami.

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie warstwy prezentacji aplikacji, w tym tworzenie i modyfikowanie wysokiej jakości kodu HTML, CSS, JS
    • Utrzymywanie spójności kodu
    • Współpraca z zespołem specjalistów technicznych i nietechnicznych
    • Proponowanie nowych rozwiązań
    • Dzielenie się wiedzą z resztą zespołu

    Wymagane kwalifikacje:

    • Znajomość HTML
    • Znajomość CSS
    • Znajomość JavaScript
    • Wiedza dotycząca RWD
    • Znajomość jednego systemów grid CSS: Bootstrap, Materialize, Foundation, PrimeNG
    • Umiejętność obsługi edytora graficznego: Photoshop, GIMP
    • Umiejętność odwzorowania projektu graficznego w kodzie

    A ponadto:

    • Znajomość Linuxa od strony użytkownika
    • Doświadczenie z wybranym językiem szablonowania
    • Znajomość systemu kontroli wersji
    • Wiedza dotycząca Cross-Browsing (również mobile)

    Oferujemy:

    • formę współpracy opartą o: umowę o pracę/umowę zlecenie/fakturę (B2B)
    • pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów
    • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi
    • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy
    • udział w szkoleniach i konferencjach
    • prywatną opiekę medyczną (Medicover) i indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy (ćwiczenia, masaże) prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów w siedzibie firmy
    • kartę Multisport
    • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe
    • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji metra Wierzbno
    • Turnieje piłkarzyków :)

    Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

    Oferty prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przetwarzanie ich w przyszłości (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883 ze zmianami).

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.