Logo Pracuj.pl

Młodszy Grafik Komputerowy / Junior Web Designer

OPONEO.PL S.A.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

OPONEO.PL S.A.

Podleśna 17

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Photoshop

  • Affinity Designer

  • Adobe Illustrator

  • Adobe Creative Cloud

Mile widziane

  • Figma

  • Adobe XD

  • HTML

  • CSS

  • JS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie graficzne interfejsów sklepów internetowych i aplikacji B2B
  • współpraca z projektantami UX
  • tworzenie materiałów do reklam internetowych
  • sporadycznie nieduże prace poligraficzne

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy lub zleceniach na stanowisku grafika komputerowego
  • możesz pochwalić się portfolio z jasno określonym zakresem prac
  • znasz i stosujesz w swojej pracy zasady kompozycji, doboru typografii i kolorystyki
  • dobrze znasz Adobe Photoshop/Affinity Designer, Adobe Illustrator
  • cechuje Cię kreatywność oraz dokładność
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej umożliwiającym zrozumienie w słuchaniu i czytaniu

  • umiejętność pracy z Figma i Adobe XD
  • doświadczenie w pracy w zespole tworzącym rozwiązania e-commerce
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych
  • wiedza z zakresu projektowania zorientowanego na użytkownika
  • praktyczna znajomość HTML i CSS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • UX researcher
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • środowiska testowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • oferujemy stabilną pracę w nieustannie rozwijającej się polskiej firmie
  • będziesz brać udział w projektach wyznaczających nowe trendy e-commerce
  • spotkasz pozytywną atmosferę w wyjątkowym zespole, na który możesz liczyć
  • oferujemy okazję do zdobywania nowych kompetencji
  • spotkasz się z poszanowaniem czasu prywatnego i potrzeb rodzinnych
  • czeka na Ciebie dobrze przygotowany plan wdrożenia w nowe obowiązki pracy
  • oferujemy jasno określoną ścieżkę rozwoju i kariery
  • oferujemy codziennie darmowy bufet (napoje, pyszną kawę z ekspresu ciśnieniowego)
  • będziesz mógł/a korzystać bezpłatnie z firmowej siłowni oraz zajęć fitness
  • będziesz pracować w nowoczesnej infrastrukturze biurowej (szatnie, prysznice, kantyna z pysznymi posiłkami)
  • zapewniamy dodatki w postaci premii świątecznych oraz zniżek na usługi kulturalne

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne

Oponeo.pl S.A. to polska firma obecna coraz szerzej na rynku europejskim, a także w Stanach Zjednoczonych.

Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z zakupu w naszym sklepie i aby mieli pewność, że dbamy o ich bezpieczeństwo na drodze sprzedając najlepszej jakości produkty. Oponeo.pl S.A. to też miejsce, w którym klienci znajdą profesjonalną wiedzę na temat opon, aktualne testy, opinie innych użytkowników i relacje z wydarzeń sportowych które wspieramy.

W Oponeo.pl S.A. pracuje już ponad 450 osób, ale do rozbudowy nadal potrzebujemy zarówno specjalistów, jak i osób zamierzających zdobyć doświadczenie zawodowe.

Portfolio

Prosimy o dołączenie do CV linku do portfolio samodzielnie wykonanych prac i projektów. Zgłoszenia bez portfolio nie będą brane pod uwagę.

Młodszy Grafik Komputerowy / Junior Web Designer, Podleśna 17, Bydgoszcz