Oferta pracy

Młodszy Grafik

DOZ S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie fotografii produktowej w oparciu o pliki źródłowe

  • publikację opracowanych zdjęć – primary, secondary, hero mobile

  • tworzenie infografik na potrzeby komunikacji zewnętrznej

  • kreowanie stron typu landing page, zgodnie z key visualem strony

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości Adobe Photoshop

  • dobrej znajomości Adobe Illustrator

  • znajomości trendów w fotografii produktowej, zwłaszcza warunków prezentacji zdjęć i grafik na urządzeniach mobilnych

  • dbałości o szczegóły

  • dobrej organizacji pracy pozwalającej dotrzymać wyznaczonych terminów

  • podstaw wiedzy z zakresu UX

  • umiejętności pracy w dużym zespole

  • znajomość podstaw fotografii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ulubione miejsce pracy

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne