Logo Pracuj.pl

Młodszy Grafik

Nowa Szkoła Sp. z o.o.O firmie

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Polskiej Organizacji Wojskowej 25

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i skład materiałów graficznych w postaci katalogów produktowych, ulotek reklamowych, banerów, opakowań, produktów itp.
  • przygotowywanie projektów graficznych do druku, kontakt z drukarnią

Nasze wymagania

  • posługiwania się programem In Design z pakietu Adobe
  • mile widziana znajomość Photoshop
  • kreatywność
  • samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • samodzielność planowania i organizacji zadań
  • kreatywne zadania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość nauki oprogramowania z pełnego pakietu Adobe
  • pakiety socjalne
  • miejsce pracy w nowoczesnym biurze w centrum Łodzi
  • pracę w międzynarodowym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. – lider polskiego rynku materiałów edukacyjnych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku działamy tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża szkoły przedszkola. W naszej ofercie znajdują się między innymi: meble, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy oraz pomoce edukacyjne. Wysoko wykwalifikowana kadra, odpowiednie zaplecze gospodarcze oraz własna baza (dział projektowania, stolarnia, szwalnia) jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Bezpieczeństwo, jakość i edukacja to trzy słowa – klucze sukcesu naszej firmy, którym od zawsze jesteśmy wierni.

Młodszy Grafik, Polskiej Organizacji Wojskowej 25, Śródmieście, Łódź