Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Grafik

BeCREO Technologies Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BeCREO Technologies to Polski startup z branży IT tworzący innowacyjne narzędzia edukacyjne do wykorzystania w szkole oraz w domu, m.in. serię gier do nauki programowania Scottie Go! Nagradzane na arenie międzynarodowej produkty z serii ScottieGo!, tworzą nową jakość kształcenia, łączącą sprawdzoną metodykę z najnowszymi zdobyczami technologii jak rozszerzona rzeczywistość (AR – Augmented Reality). Produkty edukacyjne BeCREO Technologies są stosowane w ponad 70 krajach na świecie, wyraźnie podnosząc prestiż i osiągnięcia polskiej nauki i edukacji.

Jesteś kreatywny, przywiązujesz uwagę do szczegółów oraz masz poczucie estetyki a rysowanie to Twoja pasja:

Prześlij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

·       Przygotowywanie materiałów marketingowych

·       Uczestniczenie w procesie rozwoju pomysłów kreatywnych

·       Opracowanie fotografii produktowej w oparciu o pliki źródłowe

·       Tworzenie infografik na potrzeby komunikacji zewnętrznej

·       Przygotowanie plików do druku

·       Czuwanie nad spójnością przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej poszczególnych marek

Oczekujemy:

·       Bardzo dobra znajomość programów Adobe Illustrator oraz InDesign oraz przynajmniej dobra znajomość Adobe Photoshop

·       Doświadczenie i wiedza na temat przygotowania materiałów do druku (DTP)

·       Doświadczenie w składzie tekstu poparte portfolio

·       Dobra organizacja, konsekwencja, komunikatywność

·       Umiejętność zaprojektowania prostych materiałów marketingowych do Internetu

·       Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

·       Tworzenie ilustracji wektorowych

·       Rysowania np. postaci, krajobrazów, komiksów

Oferujemy:

·       Umowę o pracę

·       Komfortową pracę z domu

·       Ciekawe projekty i zadania

·       Elastyczne godziny pracy

·       Ciekawe wyzwania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz portfolio.

Ogłoszenie archiwalne