Ta oferta pracy jest nieaktualna od 540 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Handlowiec

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), Pruszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Intertec Polska Sp. z o.o.

    Firma Intertec Polska Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją akcesoriów samochodowych i rowerowych.

    Nasza oferta obejmuje paletę markowych produktów z takich obszarów jak kosmetyki samochodowe, akcesoria samochodowe, rowery i akcesoria do nich oraz artykuły elektryczne.

    Dzięki naszym markom NIGRIN, FISCHER, PROFEX i UNITEC zajmujemy pozycję lidera na najważniejszych dla nas rynkach.

    Naszych klientów z segmentów: sklepy wielkopowierzchniowe, handel wysyłkowy, markety specjalistyczne i stacje benzynowe, zaopatrujemy w pełne palety atrakcyjnych produktów, w tym zapewniamy odpowiednie wsparcie logistyczne i zaopatrzenie w miejscu sprzedaży.

    Miejsce pracy: Pruszków (okolice), Nadarzyn (pow. pruszkowski)
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    1. Uczestnictwo w realizacji projektów sprzedażowych
    2. Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży
    3. Sporządzanie dokumentacji handlowej
    4. Sporządzanie ofert i organizacja promocji w marketach

    Od kandydatów oczekujemy:

    1. Minimum średniego wykształcenia
    2. Wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
    3. Dobrej organizacji czasu pracy
    4. Samodzielności i dynamizmu w działaniu
    5. Mile widziane będzie doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi oraz znajomość programu ERP CDN XL
    6. Zapału i chęci – bez tego u nas ani rusz !!

    Oferujemy:

    1. Możliwość związania kariery zawodowej z międzynarodową firmą o wysokich standardach zarządzania
    2. Pozytywną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
    3. Umowę o pracę
    4. Przejrzysty system wynagradzania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Intertec Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 05-830 Nadarzyn zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Intertec Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 05-830 Nadarzyn przy ul. Stara Wieś, Grodziska 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.