Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dealavo Sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy handlowiec z jęz. angielskim

Dealavo Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Włodarzewska 33

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zdalna sprzedaż B2B (do klienta biznesowego -e-sklep) produktów w modelu SaaS (Software-as-a-Service);

  • Spotkania biznesowe, prezentacje produktu zdalnie (demo);

  • Negocjowanie warunków współpracy z kadrą managerską, dyrektorami, właścicielami firm;

  • Definiowanie i raportowanie potrzeb klientów, i pomoc w rozwoju produktu;

  • Praca w nowoczesnym procesie sprzedażowym online przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi współczesnego handlowca

  • Zapewniamy pełne przeszkolenie

Nasze wymagania

  • Samodzielność, kreatywność, pewność siebie, zaangażowanie, dokładność i skuteczność;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1+)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Znajomość niemieckiego

  • Doświadczenie w branży e-commerce

  • Doświadczenie w sprzedaży IT (Software House, SaaS, VAR)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie od sprzedaży

  • Możliwość nauczenia się działającego procesu sprzedaży w SaaS B2B - zapewniamy pełne przeszkolenie i onboarding

  • Praca w najgorętszym segmencie rynku: firma IT, e-commerce, globalni klienci

  • Pracę w trybie hybrydowym (głównie zdalnie; biuro na warszawskiej Ochocie) w wymiarze full-time w startup'owej firmie technologicznej przy rozwijaniu nowoczesnego, internetowego produktu B2B;

  • Rozwój osobisty i możliwość współpracy z topowymi międzynarodowymi markami i klientami

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • Multisport

Dealavo Smart Prices to nowoczesne, korporacyjne rozwiązanie e-commerce monitorujące ceny, dostępność, pozycjonowanie produktów w Internecie. Przez ponad 6 lata obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu prestiżowych klientów, w tym światowych marek takich, jak: Acer, Philips, DeLonghi, TP-Link, MSI i wielu innych. Obsługujemy klientów z 24 krajów na 3 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Poszukujemy zmotywowanej, młodej osoby na stanowisko Junior Sales Managera z bardzo dobrym językiem angielskim. Proponujemy rozwój Twojej kariery w kierunku zdalnej sprzedaży technologicznego produktu SaaS w oparciu o sprawdzony i działający proces sprzedażowy, a także przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Zapewniamy pełne przeszkolenie.

Uwaga: to nie jest spokojna praca biurowa. To nie poczta - czasem będzie wymagająco, ale na pewno nie będziesz się nudzić.

Uwaga: staramy się, aby proces naszej rekrutacji był jak najbardziej rzetelny i przejrzysty. Dlatego jednym z jego etapów będzie zorganizowanie przez Kandydata referencyjnych rozmów telefonicznych z byłymi menedżerami oraz innymi osobami, które wybierzemy. Pomoże nam to w zweryfikowaniu informacji ale również pozwoli nam opracować spersonalizowany program wdrożeniowy i plan rozwoju.