Oferta pracy

Młodszy HR Manager Regionalny

Klient Pracuj.plO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • aktywna rekrutacja kandydatów na stanowiska średniego szczebla

  • nawiązywanie i prowadzenie kontaktu z kandydatami w ramach prowadzonych projektów tj. składanie ofert pracy, monitorowanie statusu kandydata w trakcie całego procesu rekrutacji, zbieranie wywiadów, aktywne uczestnictwo w spotkaniach z kandydatami, przekazywanie, informacji zwrotnej kandydatom

  • identyfikacja odpowiednich kandydatów poprzez poszukiwania bezpośrednie (z wykorzystaniem metody direct search)

  • tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • podstawowa znajomość prawa pracy

  • umiejętność i potencjał w zakresie efektywnego nawiązywania kontaktów

  • doświadczenie w obszarze rekrutacji i selekcji kandydatów

  • wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów – skuteczność w działaniu

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • umiejętność brania pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dokładność, skrupulatność i dociekliwość

  • wysoka kultura osobista, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • mobilność, aktywne prawo jazdy kat. B (obszar pracy w trzech województwach)