Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Informatyk

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    The Harris Products Group należący do grupy Lincoln Electric Company

    produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczny sprzęt do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczeństwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

    We Want Those Who Want To Be the Best

    Lokalizacja: Dzierżoniów, Polska

    Zakres obowiązków:

    • Wstępne sprawdzenie i skonfigurowanie zakupionego sprzętu IT.
    • Zapewnienie sprawności funkcjonowania sprzętu i systemów informatycznych Spółki.
    • Zapewnienie sprawności funkcjonowania sieci telefonicznej
    • Odpowiednie zabezpieczenie oprogramowania i zbiorów danych mających charakter poufny.
    • Zapobieganie przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich do danych oraz sprzętu komputerowego
    • Konserwacja sprzętu, a w uzasadnionych przypadkach zlecanie takich prac do wyspecjalizowanych serwisów.
    • Szkolenie użytkowników
    • Nadawanie użytkownikom sieci prawa do określonych katalogów, podkatalogów i plików w nich zawartych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub status studenta (preferowane studia o profilu informatycznym).
    • Wiedza ogólna z zakresu informatyki.
    • Znajomość środowiska Windows 7, Windows 10.
    • Znajomość serwera Microsoft SQL.
    • Znajomość aplikacji biurowych MS Office.
    • Dobra znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
    • Perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych.

    Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Harris Calorific International Sp. z o.o., ul. Strefowa 8, 58-200 Dzierżoniów. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem postępowań rekrutacyjnych. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.