Młodszy Informatyk

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-28
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2017-09-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

The Harris Products Group należący do grupy Lincoln Electric Company

produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczny sprzęt do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczeństwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

We Want Those Who Want To Be the Best

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Lokalizacja: Dzierżoniów, Polska

Zakres obowiązków:

  • Wstępne sprawdzenie i skonfigurowanie zakupionego sprzętu IT.
  • Zapewnienie sprawności funkcjonowania sprzętu i systemów informatycznych Spółki.
  • Zapewnienie sprawności funkcjonowania sieci telefonicznej
  • Odpowiednie zabezpieczenie oprogramowania i zbiorów danych mających charakter poufny.
  • Zapobieganie przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich do danych oraz sprzętu komputerowego
  • Konserwacja sprzętu, a w uzasadnionych przypadkach zlecanie takich prac do wyspecjalizowanych serwisów.
  • Szkolenie użytkowników
  • Nadawanie użytkownikom sieci prawa do określonych katalogów, podkatalogów i plików w nich zawartych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta (preferowane studia o profilu informatycznym).
  • Wiedza ogólna z zakresu informatyki.
  • Znajomość środowiska Windows 7, Windows 10.
  • Znajomość serwera Microsoft SQL.
  • Znajomość aplikacji biurowych MS Office.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się