Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Informatyk

Pieniński Bank Spółdzielczy

  • Rynek 12
    Krościenko nad Dunajcem (pow. nowotarski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rynek 12

Krościenko nad Dunajcem (pow. nowotarski)

Dynamicznie rozwijający się Bank Spółdzielczy, posiadający 125-letnie doświadczenie na rynku usług finansowych poszukuje dynamicznej kadry, nakierowanej na sukces, gotowej do nowych wyzwań.

Opis stanowiska:

  • instalacja komputerów (system operacyjny, dodatkowe oprogramowanie, konfiguracja);
  • diagnozowanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem;
  • wykonywanie czynności serwisowych oraz wsparcie użytkowników;
  • administracja systemami wewnętrznymi;
  • administracja Active Directory oraz serwerami Windows i Linux;
  • prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego;
  • zarządzanie i monitorowanie systemem backupu;
  • analiza i rozwiązywanie problemów w obszarach IT;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi;
  • uczestnictwo w projektach IT.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z administracją systemami operacyjnymi Windows, Linux;
  • znajomość zagadnień i narzędzi związanych z monitoringiem sieci, serwerów i usług;
  • znajomość rozwiązań backupowych;
  • ogólna wiedza związana z działaniem sieci komputerowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji;
  • znajomość technologii serwerowych i macierzowych;
  • znajomość technologii wirtualizacji serwerów;
  • ukończone studia z zakresu Informatyka lub studenci kierunków technicznych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego;
  • bogaty pakiet szkoleń, jasna ścieżka rozwoju;
  • przyjazną specyfikę pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance;
  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników;
  • pracę w dynamiczne rozwijającej się instytucji finansowej – nasz sukces, to Twój sukces.

Ogłoszenie archiwalne