Oferta pracy

Młodszy informatyk

RW Swiss Automation Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • konfiguracja wstępna komputerów, reinstalacja systemów i inicjacja wstępna;
  • drobne naprawy i ocena stanu technicznego komputerów;
  • zarządzanie ewidencją sprzętu i oprogramowania;
  • pomoc pracownikom przy instalacji oprogramowania i urządzeń;
  • planowanie budżetu, realizacja zakupów oraz wycen;
  • administracja kontami pocztowymi;
  • tworzenie, konfiguracja, dystrybucja i ewidencja kont VPN;
  • utrzymanie sieci i urządzeń sieciowych;
  • tworzenie dokumentacji, instrukcji i procedur.

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie informatyczne lub pokrewne;
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows oraz pakietu Office;
  • dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN oraz konfiguracji urządzeń sieciowych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • wysoka kultura osobista, samodzielność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość kształcenia i rozwoju w firmie o pozycji lidera na rynku Automotive;
  • całkowite wdrożenie na stanowisko pracy;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne benefity pracownicze;
  • przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy