Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Informatyk (Wsparcie IT)

Spec Kable Monika ModelskaO firmie

Spec Kable Monika Modelska

Macieja Palacza 113

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych, sprzętowych i systemowych zgłaszanych przez pracowników wszystkich oddziałów

  • Diagnozę oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników

  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania oraz wsparcie dla systemów wewnętrznych

  • Wsparcie przy zapewnieniu ciągłości działania istniejącej infrastruktury

  • Wsparcie w tworzeniu wewnętrznych systemów oraz optymalizacji rozwiązań

Nasze wymagania

  • Znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN

  • Umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego

  • Umiejętność diagnozowana i usuwania awarii sprzętu komputerowego użytkownika końcowego

  • Umiejętność pracy samodzielnej i wielozadaniowej pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Znajomość SQL

  • Znajomość Navireo / Subiekt GT

  • Znajomość VBScript

  • Znajomość urządzeń Ubiquiti Unifi

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w komfortowej przestrzeni biurowej - baza

  • Ubezpieczenie grupowe, premię świąteczną, zniżki pracownicze

  • Wparcie finansowe i sprzętowe aktywności sportowych

  • Pracę przy ciekawych, rozwijających projektach

  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Spec Kable jest rodzinną firmą handlową zajmującą się importem i sprzedażą materiałów teletechnicznych we własnych sklepach, hurtowniach oraz drogą elektroniczną.

Przewiń do profilu firmy