Młodszy Inspektor ds. Reklamacji i Administracji Rachunkami

neoBANKO firmie

  • Grochowe Łąki 4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

neoBANK

Grochowe Łąki 4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie reklamacji oraz wniosków składanych przez Klientów,

  • Obsługa zgłoszeń od instytucji zewnętrznych,

  • Realizacja dyspozycji otrzymywanych od Klientów i Pracowników,

  • Zakładanie rachunków bankowych oraz sporządzanie dokumentacji umów rachunków.

Nasze wymagania

  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń i gotowość do nauki,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.

  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Świadczenia w ramach ZFŚS.

  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Udział w Programie nauki języków obcych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

neoBANK

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku.

Szukamy osób, które są takie jak my – też dynamicznie się rozwijają.

Dołącz do nas i znajdź dla siebie miejsce w centrali naszego Banku w Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy

Czy ta praca jest dla Ciebie?

  • Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

  • Rozpoczynasz swoją karierę zawodową i chcesz zdobyć doświadczenie w uznanej instytucji finansowej?

  • czy może… masz już doświadczenie w bankowości i chcesz rozwijać swoje kompetencje