Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Instruktor zajęć z klockami LEGO

Bricks 4KIDZ

umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
50,0065,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
50,0065,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Idealna praca dla studenta w Warszawie i okolicach - obszar pracy do ustalenia.

Poszukujemy wesołych, kipiących energią instruktorów do prowadzenia zajęć z klockami LEGO® w szkołach i/lub przedszkolach. Propozycja tylko dla osób, które naprawdę lubią spędzać czas w towarzystwie dzieci!

Pracujemy w energicznym i młodym zespole, a na cotygodniowych spotkaniach drużyny delektujemy się pyszną kawką ;)

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku 4-10 lat

  • Mobilności (własny samochód) - koniecznie

  • Dostępności 3-5 dni w tygodniu w godz. 13:00-17:30

  • Radosnego charakteru i życiowego optymizmu

To oferujemy

  • Bez spiny i w fantastycznej atmosferze. Dbamy o dobre relacje w zespole!

  • Umowa zlecenie

  • Stawka 50 zł brutto za godzinę zajęć

  • Zwrot za paliwo - kilometrówka 0,84 zł/km dojazdu

  • W czasie przerwy świąteczno-noworocznej, wielkonocnej i majówki nie pracujemy – urlopujemy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO®. Jesteśmy specjalistą od edukacji i zabawy dzieci w wieku od 3 do 12 lat, według sprawdzonego i bardzo popularnego w USA systemu.

Prowadzimy warsztaty i zajęcia pozalekcyjne w szkołach i przedszkolach oraz półkolonie w czasie wakacji i ferii.

Działamy obecnie w ponad 30 krajach na całym świecie, a w Polsce już w ponad 40 lokalizacjach. Ciągle się rozwijamy, próbujemy nowych rzeczy, budujemy twórczy i kreatywny zespół, gdzie każdy będzie mógł wykorzystać swój potencjał. Być może czekamy teraz właśnie na Ciebie!

Jeżeli myślisz, że się polubimy - koniecznie napisz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

  • Obszar pracy: Warszawa, dokładne dzielnice do ustalenia

  • Godziny pracy mieszczą się zazwyczaj w przedziale 13.00-17.30 (są to godziny orientacyjne, mogą być różne godziny w różne dni tygodnia, ale w tym przedziale czasowym)

  • Preferujemy studentów studiów zaocznych (przez wzgląd na większą dyspozycyjność)

  • Pożądane kierunki studiów: pedagogika, psychologia, nauki ścisłe

PROSIMY O PRZESŁANIE CV i informacji, dlaczego właśnie TY powinieneś zostać naszym instruktorem.