Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy inżynier aplikacyjny PLC, HMI

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Do naszego zespołu inżynierów wsparcia technicznego poszukujemy osoby, która chce się rozwijać w obszarze programowania, uruchamiania systemów automatyki przemysłowej, a przy okazji jest otwarta na częste podróże i prace u naszych klientów.

    Po około 3 miesięcznym okresie wdrożenia zadania staną się samodzielne.

    Zadania:

    • Tworzenie kompletnych aplikacji z wykorzystaniem produktów Mitsubishi Electric
      • Programowanie sterowników PLC
      • Programowanie systemów sterowania Motion
      • Programowanie paneli operatorskich HMI
    • Konfigurowanie układów serwo, falowników, połączeń sieciowych
    • Współpraca lub pomoc w procesie pisania i wdrażania aplikacji udzielana dedykowanym klientom
    • Obsługa techniczna klienta – doradztwo i wsparcie techniczne, konfiguracja sprzętu
    • Prowadzenie szkoleń klientów dotyczące rozwiązań technicznych Mitsubishi Electric, wykonanych i wdrożonych aplikacji
    • Zarządzanie projektami – współpraca z programistami, przydzielanie zadań, kontrola ich realizacji
    • Opracowanie prognoz, planów, statusu prowadzonych projektów aplikacyjnych, raportowanie przełożonym

    Wymagania:

    • Warunkiem koniecznym jest umiejętność programowanie PLC i HMI
    • Znajomość języków programowanie LD, ST
    • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek elektrotechnika, elektronika, automatyka i robotyka
    • Min. roczne doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera aplikacyjnego
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( min B2 praca z dokumentacją techniczna)
    • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i poszukiwanie rozwiązań
    • Gotowość do regularnych podróży służbowych (około minimum 50 % czasu)
    • Umiejętność raczenia sobie z wieloma zadaniami pod presją czasu
    • Prawo jazdy kat B
    • Otwartość na nowe technologie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę, gwarantująca stabilne zatrudnienie
    • System premiowy kwartalny
    • Regularne szkolenia wewnętrzne w dziale technicznym
    • Pracę w zespole specjalistów
    • Udział w imprezach firmowych
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego 100%
    • System kafeteryjny
    • Ubezpieczenie medyczne
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)