Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Automatyk w Dziale Rozwoju Produktów

Nederman Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Okólna 45A, Marki
    Marki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Nederman Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Okólna 45A

Marki

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy projekcie rozwoju nowych układów sterowania

  • Testy jakościowe i funkcjonalne układów sterowania

  • Wsparcie wdrożeń automatyki dla firm grupy Nederman w kraju i za granicą

  • Weryfikacja, analiza oraz rozwiązywanie problemów jakościowych we współpracy z pozostałymi członkami zespołu

  • Współpraca przy projektowaniu nowych układów automatyki

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz współpracownikami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (automatyka, mechatronika, robotyka lub pokrewne)

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną

  • Mile widziana wiedza w zakresie programowania PLC lub mikrokontrolerów

  • Aktualne uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji i/lub dozoru

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z automatyką będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży

  • Pracę w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne

  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

We celebrated our 75- th anniversary of establishment in Helsingborg, Sweden - in 2019. From the beginning the business idea was clean air. We offer products and solutions within industrial air filtration that meet high expectations on quality and profitability. It is our mission to protect people, planet and products from harmful effects of industrial processes. By doing that, we contribute to efficient production, environmental benefits and a safer workplace. Nederman is currently employing over 2 000 Employees across the globe, around 210 in Poland.

Przewiń do profilu firmy