Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Automatyk

  • Łany (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lean-Tech sp. z o.o.

    Lean-Tech to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji w branży projektowo - produkcyjnej. Firma zajmuje się projektowaniem oraz wytwarzaniem specjalistycznych linii transportowych i produkcyjnych. W związku z rozwojem działu automatyki poszukujemy do naszego zespołu:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Łany (pow. wrocławski)

    Główne zadania w ramach prowadzonych projektów:

    Etap 1: Projekt instalacji automatyki - dobór sterowania; Wykonanie schematu elektrycznego; Udział w realizacji zakupów komponentów;

    Etap 2: Prefabrykacja szafy sterowniczej wg schematu elektrycznego; Montaż okablowania i czujników na maszynie;

    Etap 3: Programowanie sterowników PLC, paneli HMI oraz urządzeń peryferyjnych (falowniki, kamery, urządzenia pomiarowe); Uruchomienie oraz testowanie maszyny w firmie oraz u klienta;

    Etap 4: Przygotowanie dokumentacji technicznej maszyny.

    Od kandydata oczekujemy

    • wykształcenia technicznego, preferowany profil: automatyka, elektryka;
    • znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej;
    • znajomości środowisk programowania: PLC, HMI, sieci przemysłowych (SIEMENS);
    • znajomość programów wspomagających projektowanie instalacji elektrycznych;
    • umiejętności elektromonterskie (składanie szaf sterowniczych, montaż okablowania);
    • umiejętności czytania schematów elektrycznych;
    • znajomość zagadnień i komponentów automatyki oraz pneumatyki przemysłowej;
    • doświadczenia na podobnym stanowisku; chęci nauki i rozwijania swoich umiejętności.

    Oferujemy

    • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Nauka programowania PLC, rysowania schematów, montażu aparatury automatyki – możliwość rozwoju w kilku kierunkach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie klauzuli

    W przypadku podania w CV większej ilości danych osobowych, niż wynika to z przepisów prawa (art. 22 Kodeksu pracy Dz.U. z 2018 r., poz. 108), prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”.