Młodszy Inżynier Budowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whoohoo jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów.

    Od 30 lat poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej, finansowej, budowlanej, produkcyjnej, IT oraz BPO/SSC.

    Whoohoo posiada obecnie 30 oddziałów, zlokalizowanych w 4 krajach i zatrudnia 4 000 osób. Wrocławski zespół Whoohoo Poland tworzy 11 konsultantów, posiadających duże doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie. Z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów na terenie całego kraju.

    Obecnie, dla naszego Klienta, krakowskiego dewelopera działającego na rynku nieruchomości od 1996 roku, poszukujemy Kandydata/ Kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Pomoc Kierownikowi przy organizacji placu budowy
    • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą
    • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych
    • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – wykonywanie obmiarów robót, dokonywanie odbiorów robót budowanych
    • Udział w procesie ofertowania i przygotowaniu budżetu kontraktu
    • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców
      i podwykonawców
    • Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi
    • Stała kontrola stanu BHP, dbanie o porządek na budowie

    Oczekiwania:

    • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera budowy
    • Wykształcenie wyższe budowlane
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
    • Dobra znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office
    • Czynne prawo jazdy kategorii B
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość szkoleń kierunkowych
    • Pakiet benefitów pracowniczych
    • (karta Multisport, opcja dodatkowego ubezpieczenia)

                                        Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14986