Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Budowy

PGOM SP. Z O.O.

4 5008 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja prac wykończeniowych na budowie.

  • Pomoc w koordynacji budowy, weryfikacja postępu realizacji prac na budowie.

  • Kontrola obiegu dokumentacji administracyjnej i technicznej.

  • Raportowanie.

  • Inne prace wynikające z charakteru stanowiska.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie budowlane.

  • Dobra znajomość Autocad, MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność.

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

  • Dyspozycyjność (praca w miejscu prowadzenia inwestycji).

  • Dodatkowym atutem (nie koniecznym), będzie doświadczenie (1-2 lata) przy realizacji inwestycji komercyjnych i/lub mieszkaniowych.

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat przy prestiżowej budowie dla zagranicznego inwestora w Darłówku (mieszkania o wysokim standardzie), następnie przy budowie dużego centrum handlowego w Koszalinie.

  • Możliwość odbywania praktyk w celu uzyskania uprawnień.

  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w miejscu realizacji inwestycji.

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

  • Możliwość udostępnienia mieszkania służbowego i/lub samochodu.

O nas

Spółka PGOM Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w charakterze Inwestora Zastępczego, Koordynatora Technicznego i Doradcy Inwestora przy realizacji obiektów komercyjnych, hotelowych, przemysłowych i infrastruktury.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.