Młodszy Inżynier - chłodzenie komponentów silników lotniczych

GE Aviation

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Jako młodszy inżynier w zespole Heat Transfer and Component Cooling będziesz odpowiedzialna /odpowiedzialny za analizy termiczne oraz wsparcie projektowania chłodzenia komponentów silnika lotniczego w obszarze komory spalania oraz turbiny wysokiego ciśnienia. Na tej pozycji będziesz mieć możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności wykorzystując nowoczesne narzędzia inżynierskie oraz realizując projekty dla nowych technologii silników lotniczych. Jako członek zespołu projektowego będziesz współpracować w międzynarodowym środowisku, identyfikować problemy oraz szukać rozwiązań wykorzystując swoje umiejętności analityczne.

  • Wykonywanie analiz termicznych 2D/3D wspierających podejmowanie decyzji w projektowaniu chłodzenia komponentów komory spalania oraz turbiny wysokiego ciśnienia.

  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych dla nowych technologii silników lotniczych jako członek zespołu projektowego.

  • Współpraca w zespole projektowym oraz z ekspertami w celu realizacji celów projektowych.

  • Wymiana informacji oraz prowadzenie dyskusji w celu rozwiązania problemów inżynierskich.

  • Wyciąganie wniosków z przeprowadzonych analiz, przygotowywanie prezentacji oraz prezentowanie wyników w przeglądach technicznych oraz systemowych.

  • Opracowanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Tytuł Inżyniera lub Magistra inżyniera z obszaru lotnictwa, mechaniki, energetyki, fizyki, chemii, matematyki, lub informatyki.

  • Zrozumienie podstawowych zagadnień z wymiany ciepła oraz mechaniki płynów.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym komunikację w międzynarodowym zespole.

  • Mile widziane:

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Chęć szybkiego rozwoju i adaptowania nowych umiejętności.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji własnej pracy.

  • Znajomość oprogramowania do analiz termicznych (Altair Hypermesh, Ansys Workbench) oraz CFD (Fluent) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Roczny bonus uznaniowy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet medyczny w LUX MED dla Pracownika

  • Ubezpieczenie na życie GENERALI Pakiety dla Pracownika

  • Współfinansowanie karty Multisport dla Pracownika

  • Dodatki emerytalne (PPK i III Filar)

  • Dodatki w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Bonus Świąteczny (dla osób będących pracownikami w grudniu)

  • Szeroki zakres ubezpieczenia w podróży służbowej

  • Dodatek na zakup okularów do pracy przy monitorze

  • Dodatek z tytułu urodzenia dziecka

  • I inne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

GE Aviation

Firma GE Aviation jest światowym liderem w produkcji silników lotniczych o zastosowaniu cywilnym i wojskowym.

Przewiń do profilu firmy