Oferta pracy

Młodszy Inżynier Cloud

Comtegra S.A.O firmie

  • Puławska 474, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Comtegra S.A.

Puławska 474

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware vSphere

  • Windows Server

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • administracja środowiskiem VMware vSphere,

  • doraźne wsparcie administratorów w zakresie Windows Server i Microsoft Exchange,

  • świadczenie wsparcia dla klientów – II i III linia,

  • współpraca z innymi komórkami firmy przy wdrażaniu nowych rozwiązań,

  • bieżące rozwiązywanie zgłoszeń i problemów w zarządzanych obszarach.

Nasze wymagania

  • pierwsze doświadczenie w wirtualizacji opartej o Vmware vSphere,

  • znajomość systemów Windows Server oraz Linux,

  • mile widziana znajomość zagadnień network i backup,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki informatyczne),

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację ze wsparciem vendorów oraz rozumienie dokumentacji technicznej,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • zróżnicowany zakres realizowanych projektów,

  • rozwój w obszarze rozwiązań chmurowych,

  • dofinansowanie opieki medycznej w grupie LuxMed,

  • pracę z dala od warszawskiego Mordoru,

  • miłą atmosferę pracy i niezliczoną ilość imprez integracyjnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy