Oferta pracy

Młodszy Inżynier Danych

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&CarryO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja i optymalizacja procesów przetwarzania danych,

  • Monitoring, oczyszczanie oraz walidacja danych,

  • Tworzenie i utrzymywanie narzędzi automatyzujących procesy,

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł danych i metod ich wykorzystania w biznesie,

  • Wsparcie Analityków danych w zakresie budowania raportów i analiz,

  • Bieżące wsparcie analityczne w ramach jednostki biznesowej.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku analitycznym,

  • Wykształcenie wyższe (inżynieria danych lub pokrewne, ekonometria, matematyka),

  • Dobra znajomość SQL,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i programistyczne,

  • Dobra znajomość narzędzi BI: PowerBI i/lub Tableau,

  • Swobodna obsługa MS Excel,

  • Dobra znajomość języków programowania, preferowane Python, R,

  • Samodzielność, komunikatywność, dokładność i rzetelność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, zwłaszcza pod presją czasu,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku chmurowym: Azure Databricks (+ Apache PySpark) oraz znajomość tematyki modelowania baz danych i ich optymalizacji,

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom i wsparciu zespołu,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Narzędzia pracy – laptop i telefon,

  • Zapewniamy dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów. Optymalny metraż hurtowni oraz precyzyjnie dobrany asortyment pozwalają sprawniej realizować zakupy. Dobór lokalizacji ułatwia współpracę z klientami Eurocash Cash&Carry, którzy mogą przyjechać codziennie po świeży towar. Personel hurtowni zapewnia przedsiębiorcom fachową pomoc, doradztwo i wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy