Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier DevOps / Junior DevOps Engineer

Linux Polska Sp. z o.oO firmie

Linux Polska Sp. z o.o

Aleje Jerozolimskie 100

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

Mile widziane

  • Kubernetes

  • OpenShift

  • CI/CD

  • Fuse

  • Karaf

  • ServiceMix

  • C

  • C++

  • C#

  • Java

  • Git

  • Bash

  • Python

O projekcie

Obecnie do naszego zespołu szukamy osób, które chcą rozwijać się w kierunku DevOps. Jeśli chcesz nabyć kompetencje z zakresu CI/CD, konteneryzacji, cloud, middleware – aplikuj do nas. Oferujemy szeroki zakres szkoleń. Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale musisz chcieć się rozwijać!

Twój zakres obowiązków

  • główny zakres zadań:

  • najpierw będziesz się uczył/uczyła

  • następnie będziesz:

  • realizować projekty wdrożeniowe i konsultingowe z uwzględnieniem technologii, którą wybrałeś/ wybrałaś

  • współpracować z członkami zespołu klientów spółki przy tworzeniu rozwiązań IT

  • tworzyć dokumentację techniczną

  • świadczyć asystę techniczną dla klientów spółki

Nasze wymagania

  • zainteresowanie tematyką DevOps

  • znajomość systemów z rodziny Linux

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 i polskiego na poziomie min. C1

  • doświadczenie w pracy z platformami Kubernetes/OpenShift lub narzędziami CI/CD lub technologiami Fuse/Karaf/ServiceMix lub platformami public cloud

  • podstawowa znajomość wybranego języka skryptowego (np. Bash, sh, Python, groovy)

  • znajomość przynajmniej jednego języka programowania (C, C++, Java, C#)

  • znajomość systemu kontroli wersji Git

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Skład zespołu

  • architekt
  • devOps
  • project manager
  • scrum master
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole specjalistów open source

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy wdrażaniu i wspieraniu najciekawszych projektów informatycznych open source w Polsce

  • możliwość rozwijania kompetencji zawodowych (certyfikaty i udział w szkoleniach)

  • motywujące wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa rekrutacyjna

2

II etap - zadanie praktyczne do samodzielnego wykonania

Linux® Polska – polska spółka IT działająca od 2009 r. Ekspert w zakresie technologii open source na rynku polskim oraz w regionie CEE. Spółka świadczy usługi konsultingowe, audytorskie, wdrożeniowe, integracyjne i utrzymaniowe. Specjalizuje się w tworzeniu i implementacji architektur rozwiązań, systemów i aplikacji opartych o technologie otwarto źródłowe. Wraz z usługami własnymi Linux Polska dostarcza technologie informatyczne współpracując ze światowymi liderami IT. Ofertę technologiczną spółki uzupełniają usługi szkoleniowe.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Warszawa, w okresie pandemicznym: zdalnie