Oferta pracy

Młodszy Inżynier ds. Badań i Rozwoju Produktów Chemicznych

Aircom Automotive

Fabryczna 20B

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie badań nad stosowaniem produktu oraz opracowanie metod przeprowadzania testów materiałowych,

  • planowanie oraz przeprowadzanie testów zestawów naprawczych (kompresora / uszczelniacza),

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań,

  • ocena i analiza wyników testów,

  • homologacja produktów chemicznych,

  • wprowadzanie nowych surowców produkcyjnych,

  • benchmarking produktów chemicznych,

  • wsparcie przy projektowaniu procesu produkcyjnego uszczelniacza,

  • przechowywanie i nadzór nad odczynnikami chemicznymi niezbędnymi do prowadzenia testów,

  • kontrola jakościowa produktu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe, techniczne – preferowany kierunek: chemia, technologia chemiczna, biotechnologia,

  • znajomość różnorodnych metod analiz,

  • prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • interesujący zakres zadań z możliwością realizowania pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,

  • możliwość udziału w ciekawych projektach podnoszących umiejętności,

  • niepowtarzalną atmosferę pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • brak dress code’u,

  • ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny,

  • kartę sportową,

  • karty przedpłacone,

  • owocowe wtorki,

  • program poleceń dla pracowników,

  • program sugestii dla pracowników.

Aircom jest międzynarodową firmą zajmującą się dystrybucją zestawów naprawczych do opon. Produkujemy kompresory i uszczelniacze do opon oraz kompresory do siedzeń. Nasze produkty dostarczamy do globalnych marek, takich jak: Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Lamborghini, Mercedes-Benz, Moia, Porsche, Volvo, Volkswagen, Seat oraz Škoda.

Główna siedziba firmy (wraz z działem R&D oraz produkcją) znajduje się kilka kilometrów od Wrocławia. Natomiast nasz drugi oddział mieści się w Nanjing w Chinach.

Dowiedz się więcej na www.aircom.ag !

Przewiń do profilu firmy