Oferta pracy

Młodszy inżynier ds. ciągłego doskonalenia i automatyzacji

Truvant Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Truvant Europe Sp. z o.o.

Wrocław

Twoje zadania:

  • Kreowanie nowych lub rekomendowanie zmian dla istniejących procesów w celu zwiększenia ich efektywności, dostarczenia oszczędności oraz optymalizacji
  • Wsparcie w prowadzeniu projektów instalowania nowych maszyn, automatyzacji istniejących linii produkcyjnych i ich uruchomieniach
  • Udział w specyfikowaniu nowych urządzeń i maszyn, kalkulacji kosztów inwestycji oraz oszczędności zgodnie z procedurami firmy przy wsparciu doświadczonych inżynierów
  • Współpraca z Klientem oraz dostawcami w zakresie ciągłego doskonalenia

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku technicznym w firmie produkcyjnej
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów (mile widziane PMI)
  • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia, nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • Chęci do nauki i zdobycia doświadczenia

Oferujemy m.in.:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach
  • Poznanie zagadnień optymalizacji i redukcji kosztów
  • Rozwój wiedzy technicznej oraz metodologii prowadzenia projektów
  • Szeroki pakiet benefitów dopasowanych do Ciebie!

Ogłoszenie archiwalne