Logo Pracuj.pl

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Księcia Ziemowita 10

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • PowerShell

  • Linux

  • Docker

  • HyperV

  • VMWare

  • Windows Server

  • Cisco

  • C#

  • Python

  • Node.js

  • Angular.js

Twój zakres obowiązków

  • Zapewniamy pełen pakiet szkoleń, po których będziesz odpowiedzialny za projektowanie, uruchamianie, serwisowanie oraz zdalne wsparcie techniczne (I/II linia wsparcia) na statkach i obiektach typu offshore.
  • Praca z cyfryzacją branży morskiej, offshorowej
  • Praca z 1 i 2 linia wsparcia technicznego klienta
  • Projektowanie aplikacji webowych
  • Monitoring przesyłania danych oraz analizy dla big data
  • Administracja serwerów sieciowych

Nasze wymagania

  • Studiujesz lub jesteś absolwentem/ką kierunków technicznych: automatyka, informatyka, statystyka lub pokrewne
  • Znasz zagadnienia z dziedziny sieci komputerowych oraz baz danych
  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie
  • Jesteś gotowy/a do sporadycznych wyjazdów zagranicznych

  • Windows server (2012/2016), Powershell, Linux, Docker
  • HyperV / VMWare
  • Cisco – podstawy sieci komputerowych
  • Wiedza w zakresie Data science, Machine learning
  • Znajomość języków programowania (C#, Python)
  • Node.js/AngularJS

To oferujemy

  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dbałość o work-life balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego oraz niemieckiego)
  • Pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie obiadów
  • platforma benefitowa
  • nauka języka Norweskiego w biurze
  • możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • i wiele innych

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego

Naszym naturalnym środowiskiem pracy jest ocean.

Kongsberg Maritime jest największą na świecie firmą zajmującą się zaawansowanymi technologiami morskimi. Dostarczamy innowacyjne oraz niezawodne rozwiązania dla wszystkich sektorów globalnego przemysłu morskiego. Koncern ma siedzibę główną w Kongsberg w Norwegii i posiada biura produkcyjne, handlowe oraz usługowe w 40 krajach świata.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem pionierskich rozwiązań dla branży morskiej i dostarczamy rozwiazania klasy „mission critical” dla klientów na całym świecie.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: 01/22/DWK-CYF

Młodszy inżynier ds. cyfryzacji, Księcia Ziemowita 10, Szczecin