Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier ds. Infrastruktury

Magna Casting Poland Sp. z o.o.

  • Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na instalacją do oczyszczania ścieków przemysłowych

  • Nadzór nad urządzeniami do przygotowania wody technologicznej

  • Wykonywanie analiz wody technologicznej oraz ścieków przemysłowych

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do zapytań ofertowych

  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi

  • Nadzór nad gospodarką materiałową preparatów chemicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w zakresie inżynierii chemicznej lub inżynierii środowiska)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość instalacji sanitarno-technologicznych

  • Umiejętność wykonywania analiz wody i ścieków

  • Znajomość AutoCAD

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Dodatkowe, płatne dni wolne

  • Prywatną Opiekę Medyczną

  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

  • Ubezpieczenie Grupowe

  • Szkolenia, w tym kursy językowe

  • Darmowe napoje i przekąski

  • Możliwość udziału w programie poleceń pracowniczych

  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Magna Casting Poland to jedna z najnowocześniejszych odlewni ciśnieniowych aluminium w Polsce, należąca do koncernu MAGNA, wiodącego dostawcy do branży motoryzacyjnej. Nasze główne procesy produkcyjne to Topienie, Odlewanie, Obróbka Cieplna, Inteligentne Prostowanie, CNC, Montaż. Dostarczamy naszym klientom części karoseryjne oraz części do silników. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Przewiń do profilu firmy