Oferta pracy

Młodszy Inżynier ds. IT

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • SQL

  • PLC

  • SCADA

  • LAN

  • WAN

Mile widziane

  • ITIL

  • PLC

  • SCADA

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia pierwszego i drugiego poziomu dla systemów IT fabryki produkcyjnej

  • Zarządzanie i administracja systemów IT

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów IT

  • Zarządzanie infrastrukturą IT

  • Wsparcie sieci komputerowych, sieci przemysłowych i komunikacji urządzeń

  • Zarządzanie systemami baz danych (MySQL, SQL i inne)

  • Współpraca z zespołem wsparcia IT Service Desk (globalna standaryzacja infrastruktury IT)

  • Tworzenie i ulepszanie dokumentacji technicznej

  • Budowa i utrzymywanie relacji z wewnętrznymi klientami biznesowymi

  • Wsparcie usług w systemach automatyki (PLC, SCADA)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki Informatyka, Automatyka i Robotyka

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów bazodanowych (SQL, MySQL)

  • Umiejętność budowy sieci komputerowych (LAN, WAN)

  • Język angielski na poziomie B2/C1 – pozwalający na swobodną komunikację

  • Chęci poszerzania wiedzy i ponoszenia kwalifikacji

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość środowiska ITIL

  • Znajomość systemów (PLC, SCADA)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Bezpłatny dojazd do fabryki z Warszawy

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników