Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier ds. Opakowań

AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLAND SA

Generała Józefa Sowińskiego 11

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Dobór opakowań do produktów uwzględniając wymagania ADR

  • Przeprowadzanie procesu certyfikacji opakowań

  • Współpraca z dostawcami opakowań odnośnie projektowania nowych opakowań

  • Przygotowywanie instrukcji pakowania dla produkcji

  • Zarządzanie pulą opakowań rotacyjnych, doradztwo techniczne

  • Organizacja badań technicznych z transportowym dozorem technicznym

  • Rozwiązywanie codziennych problemów związanych z opakowaniami

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych opakowania

  • Wsparcie w projektach oszczędnościowych

  • Wsparcie nowych projektów wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: inżynier chemii/technologii/materiałowy

  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku

  • Język angielski na poziomie dobrym

  • Obsługa komputera

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Udział w programie premiowym

  • Pakiet medyczny Lux Med bezpłatny z możliwością objęcia członków rodziny

  • Karta sportowa Multisport dofinansowana przez pracodawcę

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach

  • Świadczenia Funduszu Socjalnego

  • Program poleceń pracowniczych (atrakcyjna nagroda pieniężna wypłacana po zakończeniu umowy próbnej osoby poleconej)

  • Korzystanie z kawomatów i oferty bufetu gratis (do określonej kwoty na miesiąc)

  • Parking (nieodpłatny), łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Avantor, wraz z należącą do Grupy spółką Avantor Performance Materials Poland S.A. jest wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych, dostosowanych do potrzeb klientów rozwiązań dla branży nauk biologicznych i zaawansowanych technologii.

Przewiń do profilu firmy