Oferta pracy

Młodszy inżynier ds. Produkcji

Górażdże Cement S.A.

Cementowa 1

Chorula (pow. krapkowicki)

Twój zakres obowiązków

Zatrudnienie rozpocznie się od 12-miesięcznego Programu intensywnego rozwoju, podczas którego będziesz miał możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowym koncernie. Celem Programu jest również poznanie praktycznych aspektów pracy poprzez udział w aktualnie realizowanych projektach Grupy Górażdże i koncernu HeidelbergCement.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe-preferowane kierunki: Inżynieria Materiałowa, Inżynieria Procesu, Inżynieria Produkcji bądź pokrewne.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Umiejętności komunikacyjne i chęć współpracy,

  • Umiejętności utrzymania koncentracji i podejmowania decyzji w warunkach ewentualnego stresu i presji towarzyszącej codziennym obowiązkom,

  • Nie wymagamy doświadczenia-wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • Szerokie pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do kultury i sportu i wiele innych)

  • Premię roczną,

  • Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

O firmie

Grupa Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu -Górażdże Beton Sp. z o.o. oraz kruszyw Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.