Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Inżynier ds. Projektów

BASF Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Twoje podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie technicznych projektów inwestycyjnych na terenie fabryki.
  • Tworzenie specyfikacji technicznych w obszarze inżynierii projektów.
  • Koordynowanie prac rozruchowych oraz odbiorowych nowych i modernizowanych linii, instalacji oraz pozostałego wyposażenia zakładu.
  • Nadzór nad procesem realizacji zmian w maszynach, systemach i urządzeniach produkcyjnych.
  • Nadzór nad realizacją inwestycji oraz zapewnienie dostępności dokumentacji powykonawczej.
  • Tworzenie Instrukcji Bezpiecznego Wykonania Prac dla podwykonawców oraz dopuszczanie do prac na podstawie pisemnego pozwolenia na pracę.
  • Bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego.
  • Zgłaszanie środków zaradczych i usprawnień celem eliminacji problemów i awarii chronicznych.
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów związanych z ochroną środowiska i jakości w zakładzie.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym -preferowana branża automotive.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznej.
  • Posiadanie uprawnień energetycznych SEP E1/2/3 oraz D1/2/3.
  • Praca na wysokości powyżej 3 metrów.
  • Znajomość praktyczna dyrektywy 2006/42/WE oraz 2014/35/UE.
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD.
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (Kaizen, 5S) oraz ISO / TS 16949.
  • Znajomość systemu SAP PM.
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym – wymagana znajomość słownictwa technicznego.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami technicznymi będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość Power BI.
  • Mile widziana znajomość metodyk rozwiązywania problemów QRQC.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
  • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Wsparcie przy relokacji.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.

Firma:
BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Środa Śląska

Dział:
Techniczny

Typ umowy:
Umowa o pracę

Termin składania aplikacji:
06.11.2020

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne