Oferta pracy

Młodszy Inżynier ds. Rozdzielnic nn

Talent HuntersO firmie

Rekrutacja zdalna

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Klientem Talent Hunters jest prężnie działająca od ponad 25 lat firma z kapitałem zagranicznym, zlokalizowana w Lubsku (woj. lubuskiego). Firma jest integratorem systemów automatyki przemysłowej oraz producentem urządzeń rozdzielczych niskiego i średniego napięcia. W chwili obecnej poszukuje studentów/absolwentów chętnych do podjęcia stałej pracy lub odbycia płatnych praktyk/stażu w dziale rozdzielnic przemysłowych nn na stanowisku:

(Miejsce pracy: Zielona Góra)

Podstawowe zadania (w zależności od stopnia rozwoju zawodowego):

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej rozdzielnic nn /szaf sterowniczych
  • rozwiązywanie problemów technicznych; dobór sprzętu/rozwiązań
  • przygotowywanie kalkulacji do ofert
  • przygotowanie produkcji
  • współpraca z pozostałymi działami
  • czynne wsparcie pracowników montażu oraz managerów na każdym etapie projektu /produkcji wyrobów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Elektrotechnika, Elektronika, Automatyka,
  • samodzielność, rzetelność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy z zespołem i klientami
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • MILE WIDZIANE: znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Firma oferuje:

  • możliwość stałego zatrudnienia lub odbycia stażu / praktyki
  • ciekawą pracę w dynamicznym młodym zespole
  • pracę z doświadczonymi specjalistami
  • stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • dodatkowe ubezpieczenie, pakiet medyczny oraz kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie cv.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Talent Hunters jest agencją doradztwa personalnego, istniejącą od 2001r., wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18690.

Oferujemy usługi w się zakresie rekrutacji pracowników, szkoleń, coachingu i audytu personalnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy