Oferta pracy

Młodszy inżynier ds. systemów IT

Maxto ITS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracja systemów informatycznych

  • Integracja wdrażanych systemów z oprogramowaniem działającym u klienta

  • Obsługa i serwis istniejących projektów

  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych dla użytkowników końcowych

  • Bieżące konsultacje w zakresie problemów zgłaszanych przez Klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek informatyczny lub pokrewny)

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows, Windows Server, Linux

  • Podstawowa znajomość systemów bazodanowych MS SQL Server, PostgreSQL

  • Podstawowa znajomość kontenera aplikacji Apache Tomcat

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

  • Podstawowa znajomość wirtualizacji sprzętowej (np. Hyper-V, VMware vSphere)

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność samodoskonalenia i otwartość na nowe technologie

  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie 1-2 lata

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Udział w ciekawych projektach przy użyciu najnowocześniejszych technologii

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i wyników pracy

Maxto ITS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Maxto ITS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. jest spółką kompetencyjną należącą do Grupy Maxto.

Firma Maxto ITS jest integratorem świadczącym usługi oraz oferującym rozwiązania na rynku teleinformatycznym dla klientów z sektorów publicznego oraz komercyjnego. Posiadamy w naszych szeregach zespół ekspertów, których wiedza w połączeniu z nabytym doświadczeniem pozwoliła osiągnąć sukces w niejednym projekcie. Posiadając znajomość najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań, pomagamy klientom w osiągnięciu zamierzonych celów biznesowych. Współpraca to najważniejszy czynnik każdego małego działania, dlatego uważnie analizujemy potrzeby klientów począwszy od zaprojektowania rozwiązania, doradztwo, a skończywszy na skutecznym wdrożeniu. Dzięki temu wyróżniamy się skutecznie i kompleksowo zrealizowanymi projektami.

Przewiń do profilu firmy