Oferta pracy

Młodszy Inżynier ds. Testów

JOHNSON MATTHEY BATTERY SYSTEMS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Alberta Einsteina 36

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i walidacja nowych maszyn, aplikacji i procedur testowych;

  • Rozwój oprogramowania tworzonego w LabVIEW i TestStand;

  • Wsparcie zespołu w zakresie:

  • budowy testerów,

  • walidacji produktów,

  • kalibracji testerów oraz aktualizacji procedur testowych;

  • Przygotowanie dokumentacji dla tworzonych aplikacji i testerów;

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sprzętu testowego w obecnych projektach;

  • Diagnostyka usterek w przypadku awarii testerów;

  • Wykonywanie pomiarów w strefach EPA.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: elektronika, elektryka, automatyka lub pokrewne;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Znajomość programowania w LabVIEW będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi, takimi jak multimetr oraz oscyloskop;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Chęć do pracy i nauki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej (nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);

  • Benefit zimowy;

  • Nagroda roczna;

  • Nielimitowana kawa/herbata;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Program Poleceń Pracowniczych;

  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;

  • Klimatyzowana, cicha i czysta hala produkcyjna

  • Darmowy parking;

  • Dogodna lokalizacja – Gliwice (Łabędy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Johnson Matthey Battery Systems jest jednym z największych dostawców baterii litowo-jonowych w Europie. Przetwarza 80 milionów ogniw akumulatorowych rocznie, dostarczając cztery miliony akumulatorów na rynek światowy. Nasze produkty sprzedajemy klientom z branży elektronarzędzi, e-bike'ów oraz ogrodów. Specjalizujemy się również w rozwiązaniach mobilnych, umożliwiających firmom pracę poza siecią elektryczną, bez kabla zasilającego.

Przewiń do profilu firmy